4.9/5
( 116+ reviews)
Features Price Comparisons
Price Comparisons allows you to compare item prices with different quantities.
For example 1.2 lbs for $1.43 vs 3.0 lbs for $2.34.
You can find which one has the best price per lb.
You can compare up to 3 prices per quantity.
Price Comparisons also show you the difference in percentage between the best option and the other ones.
Secure & Private
Your data is protected with industry-leading security protocols.
24/7 Support
Our dedicated support team is always ready to help you.
Personalization
Customize the app to match your preferences and workflow.
Screenshots
See the Price Comparisons in Action
Get the App Today
Download on Google Play
Available for Android 8.0 and above